Od wielu lat doradzamy startupom przy tworzeniu struktur korporacyjnych, negocjacjach z inwestorami kapitałowymi i branżowymi, joint-ventures, komercjalizacji innowacyjnych pomysłów, nowych technologiach, IT, ochronie praw własności przemysłowej, prawie konkurencji.

Doradzamy także po stronie inwestorów, venture capital, private equity, funduszy inwestycyjnych inwestujących w startupy w tym przy umowach inwestycyjnych i dostosowaniu struktur korporacyjnych, rozwoju portfela, wyjściach na nowe rynki.

Doradzamy także pod kątem rozwiązań optymalnych podatkowo.

Przygotowujemy rozwijające się spółki do wejścia na giełdę, obsługujemy łączenia, przekształcenia, likwidacje, etc. Obsługiwaliśmy także wiele transakcji fuzji i przejęć (M&A) oraz przeprowadzaliśmy liczne audyty prawne legal due diligence przedsiębiorstw i spółek.

Doradzamy w zakresie wejścia startupów na nowe rynki (w szczególności USA i UK) i pozyskania tam inwestorów. W tym zakresie współpracujemy także z doświadczonymi kancelariami z USA, Wielkiej Brytanii i innych krajów.

Pracowaliśmy przy obsłudze wielu transakcji kapitałowych, M&A, w tym również nabywaniu i sprzedaży całych przedsiębiorstw lub ich części. Przygotowywaliśmy i negocjowaliśmy setki kontraktów handlowych oraz różnego rodzaju umów zawieranych w obrocie gospodarczym.

Prestiżowe wydawnictwo Legal 500 wyróżnia nas od paru lat jako Leading Law Firm w Polsce w zakresie Commercial, Corporate and M&A.