• Cinelli

  Biznes

  Pomagamy wzmocnić pozycję
  i odnosić sukcesy
 • Cinelli

  Nieruchomości

  Dzięki doświadczeniu rozumiemy
  potrzeby Klientów
 • Cinelli

  Podatki

  Dostarczamy najlepsze rozwiązania

Dr Zuzanna Łaganowska

Partner, radca prawny

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie nowych technologii, prawie telekomunikacyjnym oraz postępowaniu administracyjnym.

Doradza klientom przy doborze modeli biznesowych, negocjowaniu umów, w tym różnego rodzaju umów w branży IT oraz umów licencyjnych. Zajmuje się doradztwem w zakresie wdrażania dokumentacji ochrony danych osobowych (w tym GDPR / RODO) oraz w zakresie różnych aspektów przetwarzania danych osobowych.

Od wielu lat doradza start-upom i rozwijanym przedsiębiorcom w tworzeniu struktur korporacyjnych, negocjowaniu umów inwestycyjnych, komercjalizacji i pozyskiwaniu finansowania. Doradza także funduszom inwestycyjnym oraz instytucjom finansowym.

Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym i operacyjnym w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym prawnych aspektów obrotu i zarządzania nieruchomościami oraz w prowadzeniu i koordynowaniu projektów, opracowywaniu i negocjowaniu umów oraz sporów sądowych.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkołę Główną Handlową.

Jest autorką wielu publikacji z zakresu prawa telekomunikacyjnego, prawa energetycznego, ochrony danych osobowych, prawa obrotu nieruchomościami oraz regulacji nowych technologii. Włada biegle językiem angielskim.