• Cinelli

  Biznes

  Pomagamy wzmocnić pozycję
  i odnosić sukcesy
 • Cinelli

  Nieruchomości

  Dzięki doświadczeniu rozumiemy
  potrzeby Klientów
 • Cinelli

  Podatki

  Dostarczamy najlepsze rozwiązania

Obszary praktyki

Nieruchomości

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze transakcji i inwestycji na rynku nieruchomości oraz w obszarach blisko powiązanych z problematyką nieruchomości. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej projektów deweloperskich, inwestycji infrastrukturalnych oraz kompleksowej obsłudze procesów budowlanych.

więcej

Spółki

Kancelaria specjalizuje się w doradztwie korporacyjnym oraz obsłudze spółek podmiotów gospodarczych, a także obsłudze transakcji handlowych.

więcej

IT i prawo nowych technologii

Od kilku lat prowadzimy doradztwo prawne dla klientów z branży IT i nowych technologii w zakresie m. in. umów licencyjnych, umów outsourcingowych, umów cloud computingowych i innych. Wspieramy pod kątem prawnym tworzenie start-upów, opracowujemy plany struktur podmiotów z branży IT. Doradzamy przy tworzeniu kampanii reklamowych i promocyjnych oraz marketingu produktów lub usług. Tworzymy wzory wszelkiego rodzaju umów w zakresie świadczenia usług marketingowych i reklamowych, a także regulaminy loterii, gier losowych, konkursów oraz sprzedaży promocyjnych.

więcej

Podatki

Kancelaria prowadzi doradztwo podatkowe w zakresie optymalizacji podatkowej działalności gospodarczej Klientów

więcej

Postępowania sądowe, administracyjne i arbitraż

Reprezentujemy interesy naszych Klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zapewniamy im bezpieczeństwo i profesjonalne wsparcie.

więcej

Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów działających na rynku nieruchomości, w tym w szczególności spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, deweloperów, generalnych wykonawców inwestycji, inwestorów i funduszy inwestujących w nieruchomości.

więcej