• Cinelli

  Biznes

  Pomagamy wzmocnić pozycję
  i odnosić sukcesy
 • Cinelli

  Nieruchomości

  Dzięki doświadczeniu rozumiemy
  potrzeby Klientów
 • Cinelli

  Podatki

  Dostarczamy najlepsze rozwiązania

Igor Bąkowski

Partner zarządzający.

Radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z wyróżnieniem. Absolwent Erasmus University w Rotterdamie, British Centre for English and European Legal Studies zorganizowane przez Cambridge University, a także Center for American Law Studies organizowane z University of Florida. Przez kilka lat pracował w wiodących międzynarodowych kancelariach.

W ramach swojej praktyki specjalizuje się w obsłudze podmiotów działających w zakresie inwestycji nieruchomościowych przy obsłudze procesów inwestycyjnych i deweloperskich, negocjowaniu umów najmu nieruchomości, reprywatyzacji nieruchomości (w tym tzw. gruntów warszawskich).

Posiada także bogate doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa spółek i prawa gospodarczego (w tym doradztwa z zakresu umów handlowych), transakcji fuzji i przejęć spółek, prawa reklamy i prawa farmaceutycznego.

Prowadził szereg szkoleń z zakresu prawa nieruchomości, prawa farmaceutycznego, prawa spółek, prawa handlowego i prawa ubezpieczeń.

Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Prawa Konkurencji.

Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim, a na poziomie komunikacyjnym językiem francuskim i rosyjskim.

e-mail: igor.bakowski@bakowski.net.pl
tel.: +48 600 202 205