• Cinelli

  Biznes

  Pomagamy wzmocnić pozycję
  i odnosić sukcesy
 • Cinelli

  Nieruchomości

  Dzięki doświadczeniu rozumiemy
  potrzeby Klientów
 • Cinelli

  Podatki

  Dostarczamy najlepsze rozwiązania

Igor Bąkowski

Partner zarządzający.

Radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z wyróżnieniem. Absolwent Erasmus University w Rotterdamie, British Centre for English and European Legal Studies zorganizowane przez Cambridge University, a także Center for American Law Studies organizowane z University of Florida. Przez kilka lat pracował w wiodących międzynarodowych kancelariach.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów działających w zakresie inwestycji nieruchomościowych przy obsłudze procesów inwestycyjnych i deweloperskich, analizach due-diligence, negocjowaniu umów najmu nieruchomości, kwestiach reprywatyzacyjnych.

Posiada bogate doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa spółek i prawa gospodarczego, obsługi funduszy inwestycyjnych, private equity i venture capital, umów handlowych, finansowania, transakcji fuzji i przejęć spółek (M&A), podziałów spółek, przygotowania spółek do wejścia na giełdę.

Od wielu lat doradza startupom i rozwijanym firmom w tworzeniu struktur korporacyjnych, negocjowaniu umów inwestycyjnych z inwestorami, badaniach due diligence i komercjalizacji produktów i rozwiązań. Doradza także po stronie inwestorów inwestujących w startupy w tym przy umowach inwestycyjnych i dostosowaniu struktur korporacyjnych i holdingowych, optymalizacji podatkowej, rozwoju portfela, wyjściach na nowe rynki.

Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim, a na poziomie komunikacyjnym językiem francuskim i rosyjskim.

e-mail: igor.bakowski@bakowski.net.pl
tel.: +48 600 202 205