• Cinelli

  Biznes

  Pomagamy wzmocnić pozycję
  i odnosić sukcesy
 • Cinelli

  Nieruchomości

  Dzięki doświadczeniu rozumiemy
  potrzeby Klientów
 • Cinelli

  Podatki

  Dostarczamy najlepsze rozwiązania

ALDONA HAPYN

Radca prawny, senior associate

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym, prawie cywilnym i compliance. Prowadzi kompleksową obsługę korporacyjną spółek prawa handlowego. Doradza też w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa podatkowego.

Posiada wieloletnią praktykę w przygotowywaniu, negocjowaniu i opiniowaniu umów handlowych. Doradza klientom korporacyjnym w branży IT (w tym umowy licencyjne i na wdrożenie i utrzymanie systemów informatycznych) oraz nowych technologii, handlu internetowego, w sprawach z zakresu prawa reklamy i konkurencji oraz ochrony praw własności intelektualnej. Posiada też doświadczenie w zakresie obsługi funduszy inwestycyjnych, w tym funduszy inwestujących w start-upy.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz japonistyki na Wydziale Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach stypendium rządu japońskiego JASSO studiowała na uniwersytecie Gakushūin Joshi Daigaku w Tokio.

Obsługę prawną świadczy wymiennie w języku polskim i angielskim (certyfikat Certificate in Advanced English). Posługuje się również językiem japońskim w stopniu zaawansowanym (certyfikat Nihongo nōryoku shiken poziom N2).